Dom

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Dostarczanie różnych markowych górników
Założona w 2017 r. firma Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd. specjalizuje się w sprzedaży Antminer, Innosilicon, Whatsminer, Goldshell Miner, Strong U i innych markach.

100% kontrola przed wysyłką
Twoja płatność jest w 100% bezpieczna i zabezpieczona.Kompleksowe rozwiązanie do wydobycia, wsparcia sprzedaży lub usług hostingowych.Każdy górnik zostanie sprawdzony przed wysyłką, aby upewnić się, że wszyscy górnicy dobrze funkcjonują przed wysłaniem.Terminowa obsługa klienta po sprzedaży i profesjonalne wsparcie techniczne sprawiają, że klienci są zadowoleni.Znajdujemy się w Shenzhen, które ma jeden z największych rynków górniczych na świecie.Jesteśmy najlepszym dostawcą górników dobrych recenzji na chińskim rynku górniczym.

Eksport do 120 krajów
Wyeksportowaliśmy do ponad 120 krajów na świecie, a ponad 1 000 000 górników zostało wysłanych za granicę.Posiadamy również 3 magazyny w Syczuanie, Xinjiangu i prowincji Guangdong do testowania i magazynowania górników.Mamy duże doświadczenie w odprawach celnych, możliwościach posprzedażowych, szybkiej dostawie i dobrej obsłudze.

Pracuj z nami już dziś
Aby uzyskać więcej informacji o naszych maszynach górniczych, skontaktuj się z nami już teraz.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd, założona w 2017 roku, z siedzibą w Shenzhen, jest firmą high-tech z niezależnym projektowaniem produktów i możliwościami sprzedaży.Od lat zajmujemy się handlem górnikami, naszym głównym rynkiem są kraje zamorskie, w handlu górnikami i częściami górniczymi, posiadamy również farmy w Rosji, Kazachstanie, Ameryce i Kanadzie.

 

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Profil firmyzapewniać sprzęt i akcesoria do kopania kryptowalut, pomagać przy wdrażaniu obiektów farmy wydobywczej, zapewniać profesjonalne usługi hostingowe dla górników. Dzięki platformie Onestop Mining otrzymasz kompleksowe usługi, w tym zakup maszyn, hosting, kopalnię kopalń, hashrate, aprecjację waluty, pożyczki walutowe, kwantyfikację waluty , handel walutami, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe klientów, wyłączni menedżerowie klienta, aby świadczyć profesjonalne usługi bezpieczeństwa dla klientów.
Chiny Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd profil firmy 0

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : antminer, whatsminer, insilicon, avalon, enit

Ilość pracowników : 10~20

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2017

pc Export : 50% - 60%