Dom

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Dostarczanie różnych markowych górników
  Założona w 2017 r. firma Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd. specjalizuje się w sprzedaży Antminer, Innosilicon, Whatsminer, Goldshell Miner, Strong U i innych markach.

  100% kontrola przed wysyłką
  Twoja płatność jest w 100% bezpieczna i zabezpieczona.Kompleksowe rozwiązanie do wydobycia, wsparcia sprzedaży lub usług hostingowych.Każdy górnik zostanie sprawdzony przed wysyłką, aby upewnić się, że wszyscy górnicy dobrze funkcjonują przed wysłaniem.Terminowa obsługa klienta po sprzedaży i profesjonalne wsparcie techniczne sprawiają, że klienci są zadowoleni.Znajdujemy się w Shenzhen, które ma jeden z największych rynków górniczych na świecie.Jesteśmy najlepszym dostawcą górników dobrych recenzji na chińskim rynku górniczym.

  Eksport do 120 krajów
  Wyeksportowaliśmy do ponad 120 krajów na świecie, a ponad 1 000 000 górników zostało wysłanych za granicę.Posiadamy również 3 magazyny w Syczuanie, Xinjiangu i prowincji Guangdong do testowania i magazynowania górników.Mamy duże doświadczenie w odprawach celnych, możliwościach posprzedażowych, szybkiej dostawie i dobrej obsłudze.

  Pracuj z nami już dziś
  Aby uzyskać więcej informacji o naszych maszynach górniczych, skontaktuj się z nami już teraz.

   

   

   

   

Szczegóły kontaktu
Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. song

Tel: +8617282531887

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)